Kontakt oss

Sentralbord: 55 95 07 30
post@rsvgruppen.no

Ta gjerne kontakt med oss gjennom kontaktskjema under, eller finn ønsket kontaktperson i listen lengre nede på siden.
Oppdaget avvik? Nederst på denne siden finner du link til vårt avviksskjema som du kan fylle ut og sende inn til oss.

Kontaktpersoner

Christine Thorstensen

Selger
RsV Renhold


41 53 48 06
christine@rsvgruppen.no

Martina Franck Høyvik

Markedssjef
RsV Renhold


41 53 48 08
martina@rsvgruppen.no

Nina Berit Iversen

Daglig leder
RsV Renhold


41 53 48 03
nina@rsvgruppen.no

Mehmet Mahmood

Driftsleder 
RsV Renhold


41 53 48 05
mahmood@rsvgruppen.no

Linda Briska

Avdelingsleder
RsV Renhold


46 83 12 94
Linda@rsvgruppen.no

Katarzyna Ogrodnik

Avdelingsleder
RsV Renhold


41 53 48 07
katarzyna@rsvgruppen.no

Toma Valiuskeviciute

Avdelingsleder
RsV Renhold


46 37 31 44
Toma@rsvgruppen.no

Viktorija Perekopskiene

Avdelingsleder
RsV Renhold Voss


41 53 48 04
Viktorija@rsvgruppen.no

Tor Rune Iversen

 Daglig leder
RsV Maling&Gulv

41 53 48 20
rune@rsvgruppen.no

Arne Kronheim

Avdelingsleder
RsV
Maling&Gulv

Miljø og service

98 22 22 36
arne@rsvgruppen.no

Øystein Risøen

Avdelingsleder
RsV
Maling&Gulv

Rammeavtaler og gulvbelegg

95 23 22 95
oystein@rsvgruppen.no

Andrè Pisani

Avdelingsleder
RsV Maling&Gulv

Prosjekt

90 36 86 50
andre@rsvgruppen.no

Frode Frønningen

Driftsleder 
RsV Eiendomsservice


41 53 48 14
frode@rsvgruppen.no

Sandy Fritzsche

Avdelingsleder
RsV Eiendomsservice


40 01 02 94
Sandy@rsvgruppen.no

Tor Eirik Iversen

Adm. Dir.

41 53 48 00
tor-eirik@rsvgruppen.no