Kontakt oss

Sentralbord: 55 95 07 30
post@rsvgruppen.no

Ta gjerne kontakt med oss gjennom kontaktskjema under, eller finn ønsket kontaktperson i listen lengre nede på siden.
Oppdaget avvik? Nederst på denne siden finner du link til vårt avviksskjema som du kan fylle ut og sende inn til oss.

Kontaktpersoner

Nina Berit Iversen

Divisjonsleder
Renhold Vestland

41 53 48 03
nina@rsvgruppen.no

Mehmet Mahmood

Driftsleder 
Renhold Vestland


41 53 48 05
mahmood@rsvgruppen.no

Linda Briska

Avdelingsleder
Renhold Vestland


46 83 12 94
Linda@rsvgruppen.no

Toma Valiuskeviciute

Avdelingsleder
Renhold Vestland


46 37 31 44
Toma@rsvgruppen.no

Jelena Tuchto

Teamleder
Renhold Voss

41 53 48 04

jelena@rsvgruppen.no

Henning Andreassen

Divisjonsleder
Renhold Rogaland og Kantine

47 93 60 51
Henning@rsvgruppen.no

Christine Thorstensen

Salg/Marked
RsV Renhold


41 53 48 06
christine@rsvgruppen.no

Arne Kronheim

Avdelingsleder
Miljø og service (Maling)

98 22 22 36
arne@rsvgruppen.no

Øystein Risøen

Avdelingsleder
Rammeavtaler og gulvbelegg

95 23 22 95
oystein@rsvgruppen.no

Andrè Pisani

Avdelingsleder
Prosjekt (Maling)

90 36 86 50
andre@rsvgruppen.no

Frode Frønningen

Divisjonsleder
Eiendomsservice


41 53 48 14
frode@rsvgruppen.no

Sandy Fritzsche

Avdelingsleder
Eiendomsservice


40 01 02 94
Sandy@rsvgruppen.no

Tor Rune Iversen

Daglig leder

41 53 48 20
rune@rsvgruppen.no